0 0 €

Nákupný košík je prázdny

O nás

STORMS s. r. o.

 

Celá naša firma Storms s. r. o. spolu s našimi partnermi po celom Slovensku smeruje všetko úsilie k snahe ponúkať Vám tie najlepšie produkty a služby.

Spoločnosť Storms s. r. o. vznikla v roku 2003 a je do značnej miery rodinnou firmou. To sa snažíme premietať aj do vzťahu s našimi partnermi a zákazníkmi. Dôraz pritom kladieme na osobnú zainteresovanosť všetkých zúčastnených. Neustále rozvíjame naše schopnosti a rozširujeme naše možnosti v snahe prinášať Vám to najlepšie, to najkrajšie, to Vaše. Vo svojej vyše 20 ročnej histórii sa nám spoločne podarilo vytvoriť skupinu zanietených ľudí, ktorí do Vašich domácností prinášajú kúsok seba.

„ My v Storms s.r.o., sa snažíme o hľadanie dokonalosti. Všetko vo firme je podriadené jedinému cieľu a to ponúkať špičkové produkty a služby. Neustále rozvíjame svoje možnosti, aby sme vám mohli ponúknuť to nové, najlepšie, dokonalé. Cieľom je spokojný zákazník a dobrý pocit z kvalitne vykonaného diela. Spojenie a závislosť ľudí od ohňa trvá už od nepamäti. Zbližuje a pomáha ľudstvu užiť si všetky krásne chvíle. Sme hrdí na to, že Vám prinášame radosť a šťastie už viac ako 20 rokov.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.“

S pozdravom Rastislav Sokol a Jozef Repaský
konatelia spoločnosti

Filozofia spoločnosti

Tvorme spolu lepší život

Storms vždy uprednostňovala ľudí, zamestnancov, obchodných partnerov, Vás, našich zákazníkov.

Prinášame inovácie pre bezpečnejšiu, čistejšiu a radostnejšiu budúcnosť. Zameriavame sa na tri základné hodnoty: bezpečnosť, kvalitu a starostlivosť o životné prostredie.

Kvalitné produkty od renomovaných výrobcov

Spoločnosť Storms prináša produkty prémiovej kvality. Portfólio našich produktov vychádza z histórie a podstaty kachliarskeho remesla s podporou inovácií renomovaných európskych výrobcov. Na základe našich doterajších skúseností máme záujem stať sa Vaším dlhodobým a spoľahlivým partnerom, ktorý pre Vás zabezpečí kvalitný sortiment a profesionálne služby.

 

Profesionálne služby

Storms zabezpečuje 3D projekciu, dopravu až k Vám , servis, vzdelávanie a marketingovú podporu

Odbornosť

Pre nás je veľmi dôležité, aby ste u nás a u našich partnerov získali profesionálne poradenstvo a služby. Neustále prechádzame vzdelávacím programom pre zabezpečenie najvyššej kvality našej práce. Spolupráca s renomovanými európskymi výrobcami kachliarskych materiálov a zariadení zabezpečuje záruku kvality a garantovaného záručného a pozáručného servisu.

Používaním tohto webu súhlasíte s analýzou návštevnosti pomocou súborov cookies.Cookies a podmienky používania